ع.خسروی
۱۳۹۹/۰۱/۲۰

به عنوان یک شخص بالغ من واقعا دکتر درانی متخصص ارتودنسی را جهت انجام ارتودنسی پیشنهاد میکنم. ایشان در گذاشتن براکتها حرفه ای هستند و مطمئن هستم به شما برای مراقبت از براکتها آموزش‌های لازم را میدهند. ارتودنسی من در آذر ماه شروع شد و تنها در چهار هفته تغییر شگفت انگیزی را در دندانهایم دیدم. دندانهایم به سرعت و بدون درد درحال تغییر بودند و همگی به لطف دکتر درانی!

ح. خداوردی
۱۴۰۲/۰۶/۱۱

قرار ملاقات‌های من همیشه با دکتر درانى متخصص ارتودنسی خوشایند بودند. دکتر من را همیشه در درمان ارتودنسی دندانهایم به بهداشت تشویق میکردند. به همین دلیل بعد از تمام شدن ارتودنسی و برداشتن براکتها دندانهایم سفید و یکدست بودند و هیچ نیازی به جرمگیری نداشتم. ایشان واقعا یک متخصص ارتودنسی حرفه اى و دلسوز و مسئولیت پذیر میباشند. با سپاس فراوان از دکتر درانی

س.
۱۴۰۱/۰۵/۱۱

یک کلمه در توصیف آنها : عالی. آنها عالی کار میکنند و من عاشق طرز برخورد خوب و رفتار مناسب کارکنان و مطب تمیز و دور از استرس آنها هستم. بهترین متخصص ارتودنسی که سراغ دارم ایشان هستند. درمان ارتودنسی خود را توصیه می کنم نزد ایشان انجام دهید. متشکرم.

م. الله وردی
۱۴۰۰/۰۴/۱۱

من مادر علی و بهارک خواستم از طرف خودم و فرزندانم از آقای دکتر درانى متخصص ارتودنسی تشکر کنم. دکتر درانی بهترین متخصص ارتودنسی هستند. هیچ کس بیشتر از ایشان به بیماران ارتودنسی اهمیت نمیدهد. کارکنان خوب. دستیاران ایشان بسیار شیرین هستند. خانمی هم که پشت میز مینشینند خیلی مودب هستند و همیشه به سوالهای من و فرزندانم با دقت جواب میدهند که برای من خیلی باارزش هست. برای هر دو فرزندم از ایشان سپاسگذارم. همه مان دوستشان داریم.*پر کردن این فیلد الزامی می‌باشد.

*پر کردن این فیلد الزامی می‌باشد.

*پر کردن این فیلد الزامی می‌باشد.

*پر کردن این فیلد الزامی می‌باشد.