در حال بارگذاری ...

ارتودنسی نامرئی (invisalign)

۱۳۹۹/۰۴/۱۹ توسط seo mwd

ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی نامرئی یک روش نسبتا جدید در ایران است که توسط ارتودنتیستها بدون استفاده از براکت ها و سیمها انجام می شود. مزایای آن کمتر قابل مشاهده است. در ارتودنسی نامرئی، صفحات نگهدارنده متحرک به طور خاص برای هر بیمار ساخته شده است، به طوری که صفحات متحرک توسط ارتودنتستر با کمک ابزارهای کامپیوتری و نرم افزار ویژه پس از تشخیص و برنامه درمان ساخته می شوند. برای هر بیمار، چندین پلاک ساخته شده اند و بیمار، با توجه به درمان، از این پلاک های شفاف برای مدت زمان استفاده می کند و هر یک موقعیت دندان را به موقعیت ایده آل نزدیک تر می کند و در نهایت پس از استفاده آنها آخرین دندان ها

ارتودنسی نامرئی معمولا توسط بیماران انتخاب می شود که زیبایی چهره آنها را مورد توجه قرار می دهند و استفاده از سیم و براکت را در نظر نمی گیرند. بنابراین، هنگامی که پلاک شفاف روی دندانهایتان قرار دهید، در همه چیز قابل مشاهده نخواهد بود، و هیچکس متوجه ارتودنسی دندانهای شما نخواهد شد. اغلب بیماران ارتودنسی نامرئی بزرگسالان و افراد میانسال هستند. مزایای یک وعده ارتودنسی نامرئی (شفاف) این است که شما می توانید آنها را از دهان خود در هنگام خوردن برداشته و نگران نباشید در مورد تغذیه براکت ها به هر غذا، پس از آن دندان های خود را بشویید، قلم مو را بشویید و سپس دوباره بکشید. دهن شفاف را در دهان خود قرار دهید. در نتیجه، بهداشت دهان نیز آسانتر است.

ارتودنسی نامرئی برای بیماران دندان خفیف و بدون درد مناسب است. بیماران با ناهنجاری های متوسط ​​و شدید دندانی مانند ovariectus، اندودونت، chrobits و غیره نیاز به درمان های پیچیده تر دارند.

مدت درمان ارتودنسی نامرئی حدود یک سال به علت ناهنجاری های دندان است و بیمار باید حداقل 20 ساعت پلاک روشن را در دهانش داشته باشد. هزینه درمان این ارتودنسی برای ارتودنسی بسیار زیاد است.

با اشاره به اداره ارتودنسی هر دو هفته، ارتودنتیست دندان ها را روی دندان قرار می دهد و پلاک جدیدی روی دندان قرار می دهد.

به این نوشته امتیاز دهید
[ مجموع: 4 میانگین: 5]

ارتودنسی

logo-white-small

ارتودنسی دندان یک رویکرد درمانی دندان پزشکی است که برای بیمارانی استفاده می‌شود که نحوه قرارگیری دندان‌های آن‌ها در دهان به خاطر کوچک بودن فک نامناسب است و دندان‌ها به صورت صحیح قرار نگرفته اند و به همین دلیل بیمار با مشکل در هنگام جویدن یا گاز گرفتن مواجه می‌شود که توسط متخصص ارتودنسی اصلاح می گردد.

ساعات کاری

شنبه و چهارشنبه:    صبح 9:00 - 13:00
شنبه تا پنجشنبه:    عصر 16:00 - 20:00
جمعه:     بسته است

مشاوره رایگان

آدرس

چهارراه فرمانیه (ضلع شمالی) - ساختمان پزشکان نور- طبقه اول - واحد 8

تلفن
02122804578
02122822502


کلیه حقوق این سایت برای دکتر بهادر درّانی محفوظ است.