در حال بارگذاری ...


مواردی كه ما را از ديگران متمايز ميكند

رزرو وقت مشاوره

نمونه کارهای بیماران در اینستاگرام

دکتر درانی متخصص ارتودنسی

درمطب تخصصی دکتر درانی تمام هدف ما رسیدن به یک نتیجه مطلوب ودستیابی به یک لبخند زیبا می باشد. دکتر درانی متخصص ارتودنسی  طرح درمانی متناسب با پیشرفته ترین و مدرنترین روشهای نوین ارتودنسی که کمترین آسیب و عوارض را برای بیماران به همراه دارد و در کوتاهترین زمان قابل اجرا می باشد را درنظر می گیرد.

ما به اعتبار شهرتی که بدست آورده ایم افتخار می کنیم. بیماران جاری و سابق ما به علت تجربه ای که در مطب ما داشته اند، ما را به دوستان و خانواده شان پیشنهاد می کنند. ما نه تنها در اینجا سلامت ماندگاری با لبخند ارائه می دهیم، بلکه فضایی دوستانه همانند یک خانواده ایجاد می کنیم .

مطب ارتودنسی دکتر درانی رابطه ای بین فن آوری و تکنیک های ارتودنسی پیشرفته و نیازهای انسان در حد تعادل برقرار می کند. ما می خواهیم شما به عنوان یک شخص بدانید که چه چیزی برای شما و درمورد زندگیتان اهمیت دارد. این مسئله برای ما به عنوان یک درمانگر ، پزشک ( فراهم کننده بهداشت و درمان ) ، مهم است. چرا که چشم اندازی به پزشک در رابطه با چگونگی طرح درمان شما ارائه می دهد.

همچنین ما همگی دوستدار شما و مردم گرا هستیم و عاشق ایجاد دوستی ها در حین تحول لبخند ها هستیم که برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

 

تاکید بر موضوع

هرکاری که ما برای شما انجام می دهیم، حول راحتی و اهداف شما سیر می کند و نگرانی های شما برای ما حائز اهمیت می باشد. ما می خواهیم شما در انتخاب ما برای دستیابی به بهترین لبخند و اینکه ما اینجا با شما هستیم، احساس اطمینان کنید.

این موضوع که شما در طول ویزیت هایتان در مطب متخصص ارتودنسی احساس راحتی کنید، برای ما اهمیت دارد. از لحظه ای که شما قدم به مطب ما می گذارید با لبخند گرمی استقبال خواهید شد و صدای خنده را از تیم ما و بیماران حاضر خواهید شنید. کار ما ایجاد فضایی مثبت و لذت بخش برای بیماران است.

ما درحالی که در مورد ارائه درمان ارتودنسی با کیفیت، جدی هستیم در مورد طرح درمان ارتودنسی هر بیمار به گونه ای که جلب رضایت بیمار را به همراه داشته باشد نیز جدی هستیم.!

 

وقت برای مشاوره ارتودنسی

لطفا با مطب ما جهت هماهنگی برای وقت مشاوره تماس بگیرید. شما به اینجا خواهید آمد و با پزشک و تیم ما ملاقات کرده و روش ما را ملاحظه کرده و ما از شما درباره هدفتان از درمان ارتودنسی و زندگی تان سوال خواهیم کرد. سپس معاینه خواهید شد و پزشک  متخصص ارتودنسی طرح درمان خاص شما که نیازهای شخصی و بالینی شما را ارضا می کند را به شما ارائه می دهد.

ما ازطریق این جلسه گزینه های درمانی خاص شما را بررسی کرده و برای شما از روند انجام کار و انتظارات شما از ارتودنسی صحبت خواهیم کرد.

ما همچنین درمورد هزینه ارتودنسی صحبت می کنیم و به سوالات شما پاسخ می دهیم

لازم است که درمورد تصمیمتان برای درمان ارتودنسی قاطع باشید.!

 


ارتودنسی

logo-white-small

ارتودنسی دندان یک رویکرد درمانی دندان پزشکی است که برای بیمارانی استفاده می‌شود که نحوه قرارگیری دندان‌های آن‌ها در دهان به خاطر کوچک بودن فک نامناسب است و دندان‌ها به صورت صحیح قرار نگرفته اند و به همین دلیل بیمار با مشکل در هنگام جویدن یا گاز گرفتن مواجه می‌شود که توسط متخصص ارتودنسی اصلاح می گردد.

ساعات کاری

شنبه و چهارشنبه:    صبح 9:00 - 13:00
شنبه تا پنجشنبه:    عصر 16:00 - 20:00
جمعه:     بسته است

مشاوره رایگان

آدرس

چهارراه فرمانیه (ضلع شمالی) - ساختمان پزشکان نور- طبقه اول - واحد 8

تلفن
02122804578
02122822502


کلیه حقوق این سایت برای دکتر بهادر درّانی محفوظ است.