در حال بارگذاری ...


ویزیت اولیه شما شامل یک ارزیابی کامل بالینی خواهد بود توسط متخصص ارتودنسی بدین ترتیب که بیمار ابتدا در جریان تمامی مشکلات دهان و دندان خود از جمله پوسیدگیهای احتمالی قرار می گیرد. در ابتدا عکسهای رنگی خارج و داخل دهانی بیمار  قبل از درمان ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی داخل مطب بصورت رایگان  گرفته می شود.

دکتر درانی متخصص ارتودنسی

ومرحله بعدی قالبهای گچی (مدل مطالعه اولیه) بیمار ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی در مطب انجا می گیرد.

مدلهای مطالعه ارتودنسی-دکتر درانی متخصص ارتودنسی

توصیه می گردد تمامی گرافی های تهیه شده طی شش ماه گذشته همراه بیمار باشد با این حال، به طور معمول دو عدد رادیوگرافی از دندانها و فکین بیمار در جلسه اول نوشته می شود که عبارتند از:

 رادیوگرافیهای OPG  و Lateral cephalometry .

دکتر درانی متخصص ارتودنسی

رادیوگرافی پانورامیک یا OPG

در صورت مراجعه با این گرافیها مراحل کاری شما تسریع خواهد شد.بر اساس آنها تشخیص دقیق تری در خصوص مشکلات دندانی و فکی شما بدست خواهد آمد توسط متخصص ارتودنسی در صورتیکه بیمار مایل به انجام درمان ارتودنسی باشد همان جلسه یا جلسه بعد دستور تهیه فتوگرافیهایی از ناحیه صورت و دندانها نیز داده می شود. برآورد هزینه بیمار با بررسی کامل رادیوگرافیها، فتوگرافیها و مدل دهانی و بر اساس میزان مشکل بیمار و طول درمان صورت خواهد گرفت.

دکتر درانی متخصص ارتودنسی

رادیوگرافی لترال سفالومتری


ارتودنسی

logo-white-small

ارتودنسی دندان یک رویکرد درمانی دندان پزشکی است که برای بیمارانی استفاده می‌شود که نحوه قرارگیری دندان‌های آن‌ها در دهان به خاطر کوچک بودن فک نامناسب است و دندان‌ها به صورت صحیح قرار نگرفته اند و به همین دلیل بیمار با مشکل در هنگام جویدن یا گاز گرفتن مواجه می‌شود که توسط متخصص ارتودنسی اصلاح می گردد.

ساعات کاری

شنبه و چهارشنبه:    صبح 9:00 - 13:00
شنبه تا پنجشنبه:    عصر 16:00 - 20:00
جمعه:     بسته است

مشاوره رایگان

آدرس

چهارراه فرمانیه (ضلع شمالی) - ساختمان پزشکان نور- طبقه اول - واحد 8

تلفن
02122804578
02122822502


کلیه حقوق این سایت برای دکتر بهادر درّانی محفوظ است.