در حال بارگذاری ...

افزایش اعتماد به نفس با ارتودنسی

۱۴۰۰/۱۱/۰۱ توسط dr_dorrani_admin

مزایای ارتودنسی، از سلامتی (که در مقاله قبل به آن اشاره شد) گرفته تا زیبایی و بهبود حس اعتماد به نفس بسیار گسترده می باشد. به دست آوردن اعتماد به نفس و بهبود عزت نفس یکی از دلایل اصلی است که مردم به درمان ارتودنسی می پردازند.

 

افراد دارای دندان های نامرتب اغلب در مورد لبخندشان خجالت می کشند. این امر منجر می شود که لبخندی با لبهای بسته داشته باشند، هنگام خندیدن دست خود را جلوی دهانشان بگیرند و یا هنگام صحبت کردن با غریبه ها در تلاش اند که دندان های خود را پنهان کنند. بسیاری از مسائل و مشکلات به دلیل نامرتب بودن دندان هایشان و عزت نفس پایین برایشان پیش خواهد آمد.

 

داشتن عزت نفس و اعتماد به نفس برای فرزندان بسیار مهم است زیرا می تواند در طول سال های اولیه رشد و پیشرفت فرد، سلامت روانی و عاطفی را تحت تأثیر قرار دهد و ریشه فردی را که در حال رشد است تشکیل دهد. در حقیقت “اعتماد به نفس” گذرنامه فرزند شما در طول زندگی سلامت روانی و شادی اجتماعی است. این پایه و اساس رفاه یک کودک و کلید موفقیت به عنوان یک بزرگسال است. در تمام سنین احساسی که در مورد خودتان دارید بر نحوه رفتار شما تأثیر می گذارد.

 

اصلاح دندان های نامرتب و ناهنجاری های فکی در اوایل زندگی می تواند تأثیر زیادی در اعتماد به نفس کودک داشته باشد. او را تشویق می کند که با اعتماد به نفس لبخند بزند و در مورد خودش احساس خوبی داشته باشد.

 

دندان های کج و نامرتب در سنین کودکی معمولاً مورد انتقاد هم کلاسی های کودکان قرار می گیرد و همچنین صحبت کردن و سخنرانی کودکان را تحت تأثیر قرار می دهد که باعث ایجاد مشکلات بیشتر برای کودک در مدرسه می شود.

 

پس از درمان ارتودنسی بهبود در عزت نفس و اعتماد به نفس می تواند واقعاً زندگی را برای بیماران تغییر دهد. لبخند زیبا در مطب دکتر درانی به بیماران کمک می کند که با یک طرح لبخند زیبا و با غرور با یکدیگر صحبت کنند! مزایای ارتودنسی واقعاً بی انتها هستند!

انتخاب دکتر درانی متخصص ارتودنسی برای طراحی لبخند شما می تواند به شما کمک کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در ظاهر و سلامت شما خواهد بود.

به این نوشته امتیاز دهید
[ مجموع: 557 میانگین: 2]

ارتودنسی

logo-white-small

ارتودنسی دندان یک رویکرد درمانی دندان پزشکی است که برای بیمارانی استفاده می‌شود که نحوه قرارگیری دندان‌های آن‌ها در دهان به خاطر کوچک بودن فک نامناسب است و دندان‌ها به صورت صحیح قرار نگرفته اند و به همین دلیل بیمار با مشکل در هنگام جویدن یا گاز گرفتن مواجه می‌شود که توسط متخصص ارتودنسی اصلاح می گردد.

ساعات کاری

شنبه و چهارشنبه:    صبح 9:00 - 13:00
شنبه تا پنجشنبه:    عصر 16:00 - 20:00
جمعه:     بسته است

مشاوره رایگان

آدرس

چهارراه فرمانیه (ضلع شمالی) - ساختمان پزشکان نور- طبقه اول - واحد 8

تلفن
02122804578
02122822502
09107830457

کلیه حقوق این سایت برای دکتر بهادر درّانی محفوظ است.